Skip to content

Začínáte s plánováním svatby?

1 rokem ago

419 words

Svatba je krásný zážitek na celý život. Podle toho by se k ní tak mělo přistupovat. Lidé se sice už neberou tak jako dřív, ale i dnes je to pro mnoho mladých párů výraz toho, že spolu chtějí zůstat celý život. Svatba je logický krok v dlouhodobých vztazích, takže pokud se chystáte že se vezmete, je možná nejvyšší čas začít s přípravami. Sice se to nezdá, ale pokud se chcete vzít až za rok, budete na některé věci čekat i několik měsíců, protože logicky populární svatební věci mizí rychle z nabídek – ať už jde o výzdobu, svatební dort a nebo třeba fotograf.

bílé oznámení

Zatímco u spousty věcí, které si musíte leckdy rezervovat i měsíce předem, jsou drobnosti, které můžete vyřídit během pár dní. Mezi ně patří svatební oznámení Goldpress.cz, které bývá tím prvním, co páry na svatbu zařizují. V dnešní době je všeho na výběr až až, a to stejné platí i zde. Firmy nabízí většinou svoje připravená oznámení, z nichž si snoubenci většinou nějaké vyberou, ale jsou i páry, které chtějí vytvořit oznámení jen pro sebe. V tomto případě vám dodavatel většinou nabídne několik druhů papírů, a pak už si sami řeknete, co na oznámení chcete ještě přidat, zda nějakou květinu, citát a nebo svoji fotografii.

stůl oslava

Je to levné
Oznámení patří mezi nejlevnější položky ve svatebním seznamu. Samozřejmě i zde záleží na tom, jaké oznámení chcete. Můžete mít oznámení doslova za pár korun, ale i za několik stovek. Cena také závisí na objednaném počtu kusů, protože pokud chcete rozeslat oznámení sta lidem, nebude to tak levné, jako když jej budete dávat jen těm nejbližším. Obecně ale oznámení patří mezi levnější záležitosti, protože na svatbu budete shánět mnohem dražší věci, jako jsou prsteny a oblečení. Mezi nejdražší položky pak patří ubytování, a to zejména ta, která jsou populární. Jestli se chcete brát ve svatební stodole, bude to samozřejmě dražší.