Skip to content

Jak vypomáhat partnerovi s erekcí

10 měsíců ago

491 words

Vsaďte na zdravější jídelníček – ženy obvykle tráví v kuchyni mnoho času a připravují pokrmy nejen pro sebe, ale i pro partnera. Buďte prospěšné samy sobě i partnerovi v tom, že odložíte to, co nám servírují v supermarketech, a budete se orientovat na to přirozené, co bychom měli jíst. A to jsou zejména různé druhy ořechů a semen, luštěnin či celozrnných obilovin, zdravé rostlinné oleje a mnoho zeleniny a ovoce. A také vhodné bylinky, například Ashwagandhu, Shatavari nebo Ženšen, co udrží v kondici pohlavní hormony a srazí nemilosrdně na kolena stres, který je mimochodem jednou z největších příčin poklesu libida a mužské erekce.

dívka na lehátku

Střídejte sex vaginální s orálním – muži bývají dnes velmi vystresovaní různými povinnostmi z řad úřadů, zaměstnavatele a dalších vztahů. Usnadněte mu pozici v tom, aby si také fyzicky odpočinul a nabral sílu – vystřídejte klasický sex orálním. Když se budete uspokojovat navzájem ústy a jazykem, muži získají více času na regeneraci sil včetně těch psychických. A pokud nerada polykáte sperma, raději mu to sdělte upřímně, než to předstírat, abyste mu tím udělala radost.

nahá dívka

Drážděte mu pupík – pupík patří k nejsilnějším energetickým kanálům v těle a zároveň erotogenním zónám. Využijte této znalosti k tomu dopřát svému partnerovi neuvěřitelně slastný orgasmus drážděním středu pupíku. Dráždění nervových vláken v pupíku je společně s orálním sexem pro muže opravdu nevšedním zážitkem.

Vsaďte na přirozené pachy – když muži voní pot jeho partnerky, je to dobré znamení, protože se k sobě geneticky hodíte pro případné založení rodiny. Muži velmi rádi čichají ke kalhotkám, propocené mikině nebo k použitým punčochám, není to nic nepřirozeného, ba právě naopak.

Když to přece jen nevychází – když se erekce nechce dostavit a muž ztrácí na mužnosti, buďte mu oporou. Pomáhejte hlavně něžnostmi a ujištěním, že jste jeho věrný přítel, na kterého se může spolehnout, i když to zrovna nevychází, jak si oba představujete. A nežli Viagru bez předpisu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/, to raději přidat na zdravé výživě, déle a dobře spát, nestresovat se a spoléhat i na zmiňované bylinky, které užívají muži vzdálených civilizací Jižní Ameriky a Dálného Východu již tisíce let.