Skip to content

Pronajměte si skladový kontejner ještě před stěhováním

12 měsíců ago

401 words

Bydlení v centrech velkých měst je pro mnoho lidí již neúnosné a stěhují se odtud buď do příměstských oblastí, anebo dál, do oblastí venkovských nebo vysloveně rekreačních. V současné době již dávno neplatí benefity typu zaměstnavatele v dosahu městské dopravy nebo nákupních míst, většina rodin již má svůj vlastní automobil a nakupovat téměř veškeré zboží lze i přes Internet. A kdo nemá zájem propagovat zneužitelné platby kartou či přes internetové bankovnictví, stále může platit v e-shopech (anonymně) v hotovosti.

lodní kontejnery

Je-li i toto váš případ a chystáte se odstěhovat z města na venkov, samotné stěhování může zkomplikovat i množství nepříjemností, mezi nimi i hromada předmětů, s nimiž si prozatím nevíte rady. Kupříkladu zdědíte chatu po rodičích nebo ji zakoupíte přes realitního makléře a bývalý majitel vám tam po dohodě s vámi ponechá většinu původního vybavení. Mohou tam být i některé zajímavé starožitnosti nebo nábytek, záclony, závěsy, koberce, svítidla a cokoli jiného, co vás oslovuje, a co byste rádi využili. Jenže kam s tím vším, když máte ještě k tomu zařízený byt?

přeprava lodních kontejnerů

Poradíme vám. Než si zajistíte výstavbu garáže nebo dřevníku s úložným prostorem, anebo nežli se všemi těmi věcmi proberete, zařiďte si pronájem skladových kontejnerů. Jsou to ty známé ocelové bedny z profilovaného plechu, v nichž se přepravují tisíce kilometrů různé druhy zboží. Kontejnery mívají objem 37 nebo 75 krychlových metrů a snadno do nich umístíte i vybavení celého vícepokojového bytu.

Kontejnery lze pronajmout krátkodobě i dlouhodobě, mohou se hodit i pro případ rekonstrukce objektu a můžete je mít na zahradě přímo před vchodem do domu. Kontejnery disponují uzamykatelnými vraty a lze je tímto způsobem snadno zabezpečit před nezvanými hosty, nehledě na to, že vloupání do takového plechového monstra je slyšet široko daleko.