Skip to content

Vás design

1 rokem ago

400 words

Je opravdu hodně lidí, kteří dbají na to, aby jejich interiér bylo opravdu dokonalý. A já nejsem výjimka. Také jsem vždycky toužila po tom, abychom doma měli všechno perfektně udělané a podle posledního módního trendu. A právě ta tomhle dokonalost, kterou jsem chtěla. A tato moje posedlost byla jednou opravdu důvodem toho, že jsme se s přítelem rozešli. Absolutně jsem nevěděla, čím to může být. Jenomže potom můj přítel mi řekl, že mu opravdu mu vadil fakt, že jsem byla posedlá přímo dokonalosti našeho interiéru. Jenomže já si tohle nemyslím. Co je na tom špatného, že člověk chce mít něco doma, jsi opravdu krásné a dokonalé?

Máte rádi design?

Já jsem totiž vždycky chtěla, abychom měli nějakou místnost od interiérového designéra z Prahy. Podle mého názoru na tom opravdu není nic špatného, když člověk po tom touží. Absolutně nechápu, proč by tohle nemohl mít splněné. Proto jsem svému příteli řekla, aby se šel podívat webové stránky bydesign.cz, kde jsou opravdu kvalitní interiéroví designéři z Prahy. A protože s přítelem bydlíme v Praze a chceme si pražský pěkně nějak vylepšit, takže jsem se mu příteli řekla, že by opravdu bylo nejlepší, kdybychom si alespoň ještě napodruhé pozvali nějakého kvalitního bytového architekta z Prahy.

Miluji minimalismus.

Moc se to příteli nelíbilo, že zase budeme utrácet peníze. Jenomže když to tak vezmu, podle mého názoru je to důležité. Jsou prostě někteří lidé, kteří nemají na to, aby jejich interiér byl vždycky opravdu dokonalý. A chtějí to mít všechno podle posledního moderního trendu. Byla jsem pro to velice nadšená, když můj přítel s tím souhlasil a dovolil mi, bychom si podruhé a naposledy ti vzali nějakého kvalitního interiérového designéra z Prahy, který se v tom vyzná a udělá nám místnosti opravdu geniálně udělanou, přesně tak, jak jsem si přála. A vy byste si troufli na designéra?