Skip to content

Soukromí s betonovým plotem zajištěno

1 rokem ago

403 words

Někteří lidé ve snaze maximálně chránit vlastní soukromí pořizují na skla svých aut tmavé fólie. Toto opatření funguje celkem spolehlivě, do vnitřku auta nikdo nevidí a nemá šanci vypozorovat, co se uvnitř odehrává, kdo tam sedí, co tam máte za předměty, zkrátka je to pro vnějšího pozorovatele jen tmavá kobka. Takto zabezpečený vůz neláká ani případné zloděje, kteří se potulují na parkovištích a tipují si vozy, co by jim mohli nahlédnout do interiéru a odcizit tu odložené předměty na sedadlech.

betonový plot

S betonovým plotem https://www.montazmpc.cz/ si zajistíte soukromí velice podobně. Kdo by chtěl nahlížet za plot, musel by jej přelézt, a to není tak snadné někde v členitém terénu, a navíc si takového zvědavce rychle povšimnete a můžete ihned zasáhnout. Nikdo nemá žádné právo přelézat vám plot, je to váš soukromý majetek a jste také plně oprávněni volat v obdobných situacích policii.

rostliny na zdi

Výhodou betonových plotů je jejich značná flexibilita, co se týče výšky, jednotlivé desky jsou sice všechny stejně široké, ale první řadu desek lze zapustit do země a vymezit tak přesnou výšku oplocení podle potřeby. To se hodí hlavně v částech zahrad, navazujících na chodník a obecní komunikaci, anebo na sousední pozemek. Betonový plot je možné velmi snadno předsadit i živým plotem a mít tak k dispozici kromě soukromí i kus zeleně.

Plot si nechte raději postavit

Betonové ploty se prodávají obdobně, jako stavebniny v hobby marketech, stačí stavbu dobře vyměřit a propočítat počet potřebných dílů a dovezou vám vše na paletách na korbě kamionu, a je-li to zapotřebí, i s návěsem. Vás pak ale čeká to nejobtížnější – náklad složit vysokozdvižným vozíkem z auta a začít stavět s velmi těžkými deskami a sloupky, čemuž předchází výkopové práce. Hmotnost desek je tak vysoká, cca 75 kg, že se tu neobejdete bez mechanizace, a tak se spíše vyplatí plot si nechat vystavět na klíč.