Skip to content

Čistá voda v bazénu

6 měsíců ago

435 words


Také máte bazén? Pokud máte bazén, tak určitě také už přemýšlíte, že byste si pořídili nějakou kvalitní filtraci anebo chlor do bazénu? Je logické, že když se nebudete starat o bazénovou vodu a budete tam mít stále nějaké nečistoty, že potom vaše voda v bazénu může zapáchat a také potom z této vody můžete mít vyrážku. A pokud se nebudete starat o vodu ve vašem bazénu, tak doporučuji, aby tam vůbec nechodily malé děti. Malé děti mají ještě opravdu hodně citlivou kůži a myslím si, že kdyby šlo do nějaké špinavé vody, kde jsou mikroorganismy, tak by to samozřejmě nedopadlo vůbec dobře. Pískové filtrace https://www.chlorito.cz/piskove-filtrace jsou podle mého názoru opravdu tou nejlepší volbou, kterou vy můžete využít.

Díky filtraci je voda čistá.

Myslím si, že písková filtrace se hodí k bazénu, aby voda v bazénu byla vždycky čistá, aby tam nebyly žádné mikroorganismy. Samozřejmě také doporučuji, že pokud ještě nemáte žádnou fólii na bazén, tak bych také doporučovala fólii na bazén. A nejenom mít pískovou filtraci na čištění vody, ale také mít fólii, která právě zabrání tomu, aby do vašeho bazénu právě padalo listí anebo další nečistoty. Také je velice nepříjemné, když třeba dejte do bazénu po dvou dnech anebo po jedné noci a potom tam uvidíte plavat mrtvý hmyz anebo nedej bože myš nebo potkana.

Kvalitní písková filtrace.

Tohle se právě stalo mojí kamarádce. Kamarádka má sice pískovou filtraci, takže voda v bazénu je vždycky opravdu dokonale čistá, ale vždycky tam něco padalo, nějaké listí a další nepořádek. Takže kamarádka řekla, že se už bez bazénové fólie také neobejde a raději si pořídila dvě. Má bazénové fólie raději dvě. Protože jednou se jí stalo, že ji silný vítr odfoukl bazénovou fólii a potom už ji nemohla najít. Podle mého názoru jí asi někdo vzal, protože ji někdo našel na ulici anebo někde na zahradě. Tohle se bohužel jednoduše děje. Opravdu nezapomeňte na nějakou folii na bazén, čím to přikryjete anebo také na kvalitní pískovou filtraci.