Skip to content

Fotoobraz jako připomínka Nekonečného příběhu

2 měsíce ago

417 words


V současné době je trendem ve společnosti vysoká rozvodovost, a to nevěstí nic dobrého. Mezilidské vztahy dostávají na frak zejména díky enormnímu stresu, jemuž je řada lidí vystavena v zaměstnání, a to se pak přenáší i do domácnosti. Není zkrátka vůbec snadné udržet kvalitní partnerský vztah delší dobu, řekněme třeba dvacet či dokonce čtyřicet let. Oslavy zlatých svateb bývaly dříve celkem běžné, ale dnes je to opravdu jen rarita.

dvě srdce

Jestliže právě vy vstupujete do partnerského vztahu s odhodláním, že by vám to mohlo vydržet po celý život, držíme vám palce a kromě obvyklých rad, které vám sdělí kde kdo ohledně vzájemného chování vám doporučíme jednu takovou sice maličkost, ale možná, že významnou. Fotoobraz na stěně.

Eva a já

Společný motiv fotoobrazu ve formě koláže

Fotoobraz na stěně vytvořený z vlastních fotografií může být samozřejmě krásnou ozdobou interiéru, například pokud vyfotíte při západu Slunce ve vysokém rozlišení horské panorama Vysokých Tater, anebo něco podobného nad mořskou hladinou na korálových ostrovech, ale existuje i možnost sestavit vlastní fotografickou koláž z fotografií menších, které jste pořídili na společných akcích v průběhu vašeho dosavadního partnerského života.

Mít na stěně pověšený velkoplošný obraz z vlastních fotek je něco, jako když si spolu sednete do obýváku a začnete prohlížet fotky v albu – svatební, po narození dítěte, na společné vodácké výpravě na Berounce, na výpravě na Sázavě, na Kanárských ostrovech v Maspalomas, na Mariánské hoře v Jizerských horách, anebo třeba v objetí ve vířivé vaně v aquaparku, kde vás zvěčnili kamarádi.

Každá z fotek bude součástí mozaiky vašeho nekonečného příběhu a budete mít díky tomu na očích prakticky nonstop vaše motto, které jste si ve svatební síni předsevzali, že přece k sobě patříte, že se milujete, že si rozumíte nejen jako vášniví milenci, ale i jako dokonalí přátelé, mezi nimiž panuje naprostá důvěra.