Skip to content

Pro nastávající rodiče

8 měsíců ago

424 words


Při výběru výbavičky pro vaše miminko je potřeba zvážit několik věcí. Velkou roli samozřejmě hraje finanční stránka věci, protože dnes si každý nemůže dovolit dát desítky tisíc za věci pro miminko, které bude používat jen chvilku, protože z nich rychle vyroste. Přitom právě oblečení pro miminka a kojence je jednou z nejdůležitější věcí, které je provází prvními měsíci života. Je nutné vybírat takové oblečení, které bude vyrobeno z kvalitního materiálu, a které nebude příliš drahé.

barevné oblečení

Proč zbytečně neutrácet za dětské oblečení
Novorozenci a kojenci velmi rychle rostou, a často jim stihnete oblečení dát jen párkrát. Z toho důvodu je neekonomické za jeden kus dát třeba tisíc korun. Oblečení by se mělo vybírat především podle složení, a takto malé děti by měly nosit jen 100% bavlnu, mušelín a bambus. Tyto látky jsou měkké, prodyšné a k dětské pokožce jsou nejšetrnější.

Je těžké vybírat kojenecké oblečení Kojeneckeobleceni jen podle ceny a materiálu, protože v mnoha obchodech najdeme spoustu opravdu krásného oblečení, které ale ne vždy může dítě nosit. Některé materiály obsahují spoustu umělých složek, pokožku mohou poškrábat a dokonce mohou způsobovat i alergické reakce. Proto byste neměli dětem kupovat levné oblečení z neznámých obchodů nebo z neznámých webových stránek. U takových obchodů nikdy nemáte jistotu že složení výrobku odpovídá tomu co je na něm uvedeno. Proto nakupujte tam, kde máte jistotu že víte co kupujete.

dětské oblečení

Vaše výbava pro miminko by měla obsahovat kvalitní oblečení podle toho kdy se vám dítě narodí. Nekupujte oblečení příliš do zásoby, protože každé dítě je jiné, a může se stát, že vyroste z oblečení ještě dřív, než na něj přijde řada. Nakupovat by se mělo vždycky podle aktuální potřeby, a záloze je dobré mít maximálně pár kousků. Nezapomínejte ani na to, že budete potřebovat fusak do kočárku.