Skip to content

Politika a my

1 rokem ago

422 words

Pokud se také tak intenzivně zajímáte o politiku, stejně jako já, tak vás třeba možná také bude zajímat zahraniční politika. Mě spíše zajímá zahraniční politika než naše česká, protože ta česká se vůbec nedá poslouchat a nedá se také na to dívat. Proto jsem si řekla, že abych měla klid na duši a nemusela jsem se tolik nervovat, tak raději budu sledovat zahraniční politiku. A vy se nyní jistě ptáte, proč bych sledovala zrovna zahraniční politiku. Protože zahraniční politika je někdy občas také tak hloupá, stejně jako ta česká. Také si možná říkáte, proč bych se také nervovala tím, žer bych sledovala zahraniční politiku.

Baví vás politika?

Jenomže vy se mýlíte. Protože zahraniční politika je úplně cizí než ta naše česká. Takže vím, že zahraniční politika se vůbec netýká nás a celkově našeho státu. Takže pokud se mi na zahraniční politice něco vůbec nelíbí a udělala bych to jinak, tak se nemusím vůbec kvůli tomu nervovat a zlobit se, když to nebude platit u nás. Jenomže kolikrát mě úplně hodně vadí, že někteří politici si berou také příklady ze zahraniční politiky. A potom do aplikují u nás ve státě. Podle mého názoru tohle opravdu hodně špatné, protože my přece máme své hlavy a máme to vymýšlet my sami. Jenomže někdy opravdu každý nápad není špatný.

Někdy je politika zajímavá.

Nemusí být všechno dokonalé a správné, co politici vymyslí. A mně se to také občas nelíbí, ale co mohu nadělat? Také jsem obyčejný český občan, takže do politiky opravdu moc extra nevidím, ale zajímá mě to. A i když se o českou politiku nechci vůbec zajímat, abych měla klid na duši, tak stejně se mi do uší dostane nějaká zpráva o české politice, která zrovna je vždycky tak hloupá a která se mi nelíbí, že už ani nemám sílu se někdy zlobit. A když se už bavíme o té politice, tak jste také fanoušky politiky? Někdy slýchám také názory lidí, že je zajímají jenom části politiky nebo jenom některé segmenty.