Skip to content

Pes do rodiny s dětmi

1 rokem ago

426 words

Bohužel módu najdeme ve všech oblastech života. Dokonce i co se týče domácích mazlíčků, i tady můžeme pozorovat prvky módních trendů. Mnoho lidí si psa bohužel nevybírá podle toho jaké jsou jejich finanční a časové možnosti, ale podle toho aby byli in. Výsledkem je že naprosto nezodpovědní lidé mají plemena, která by rozhodně mít neměli. Jde především o plemena bull, kteří potřebují pevnou ale laskavou ruku a spoustu času. Když si takového psa pořídí někdo kdo se mu potom nevěnuje, může dojít k vážnému zranění.

pes akita

Jsou i psí plemena, která nepotřebují tolik času a péče. Pokud hledáte parťáka pro rodinu, můžete si být jistí, že jedním z nejlepších plemen je akita inu. Je sice růstově větší než třeba krysařík, kterého řada rodin pořizuje právě kvůli malému vzrůstu, ale nepotřebuje tolik pohybu co třeba právě pitbul.

Akitu rozhodně ve výběru svého psa zvažte pokud máte děti. Je to jedno z mála psích plemen, které děti miluje a nemá tendence s nimi soupeřit o postavení ve smečce. I když má dlouhou srst, nemusíte se o ni nijak zvlášť starat, protože je samočistící. Zaujala vás akita nejen svým vzhledem ale především svou skvělou povahou? Určitě vás zajímá jaká je akita – cena. Jestli se rozhodnete ji koupit, měla by pro vás být varovným signálem příliš nízká cena. Akita za pár tisíc korun je pravděpodobně štěně z množírny, se kterým si domů odnesete https://www.equiservis.cz/To-si-odnesete/ nejednu nemoc. Vždy kupujte psa nebo kočku pouze z chovné stanice. Jen u takových zvířat máte jistotu že jsou v pořádku a jsou chováni ve skvělých podmínkách.

akita inu

Přivítejte do své rodiny akitu z proslulé chovné stanice kenichiai, která se zabývá chovem akt již řadu let a odkud pochází nejlepší akity na světě. Jejich kvalitu dokládají mezinárodní certifikáty, které si můžete prohlédnout jak na jejich webu tak i přímo na stanici. Zarezervujte si štěně co nejdříve, je o ně velký zájem.