Skip to content

Pečujte o svou krásu

2 měsíce ago

456 words


Pokud chcete pečovat o svůj vzhled, musíte to vzít se vším všudy. Krása není zadarmo a to, jak vypadáme, je naše celková vizitka. Pečovat byste měli o svůj celkový vzhled. O pleť, vlasy, postavu, oblečení a samozřejmě všechno podtrhnout svým vybraným chováním.

Jak byste tedy měli pečovat o svůj vzhled?

Vhodný účes

Účes je korunou naší krásy, a proto bychom o něj měli pečovat. Zapomeňte na stříhání doma, protože to většinou nedopadá dobře. Kadeřnice vám poradí vhodný účes, případně doporučí barvu, zastřihne vám konečky a tím pomůže zdraví vašich vlasů. Právě zastřihnutí konečků a prostříhání vlasů je důležité pro jejich zdravý vzhled.

účes

Samoopalování

Lehce opálený tón pleti je přitažlivý, ovšem všichni víme, že solárium, nebo vystavování se přímému slunci není pro nás zdravé. Proto byste měli volit spíše volbu samoopalování. Můžete si nechat nastříkat opálení v profesionálním salónu, nebo si dopomoci samoopalovacími krémy či pěnami.

Pečujte o svou postavu

Pokud potřebujete zhubnout pár kilo, nebo jen chcete zpevnit své tělo, přidejte na pohybu. Navíc, pohyb vám zlepší náladu a dodá vám více energie. Nemusíte se hned hnát do posilovny, stačí se třeba začít více procházet nebo se začít doma věnovat pilates či jinému oblíbenému cvičení.

kolagen

Doplňky stravy

Naše zdraví odráží naši krásu. Měli bychom dbát na to, abychom měli dostatek vitamínů a minerálů. Věc, na kterou byste se měli zaměřit, je dostatek kolagenu. Kolagen je bílkovina, která vám pomáhá udržet vaši pleť pružnou a dostatečně elastickou, čímž vás chrání od tvorby vrásek. Dejte si každý den dávku kolagenu v prášku, abyste si stále udržovali zdravou hodnotu ve vašem těle.

Investujte do základních kousků oblečení

Máte pocit, že nemáte co na sebe, nebo že vám nic nesedí? Investujte do svého oblečení, ale do takových kousků, které jsou nadčasové a odráží vás styl. Pokud si vytvoříte základ s kvalitními kousky, budete mít jistotu, že se vám bude každý den daleko lépe vybírat padnoucí outfit.