Skip to content

Muži jako gentlemani

2 roky ago

429 words

Co se vám bude honit hlavou, když vám řeknu slovo muž? Podle mého názoru si asi každý člověk představí nějakého muže, který je třeba svalnatý anebo je obézní, prostě kteréhokoliv muže. Záleží prý na tom, koho máte vy sami doma. Nevím, co je na tom pravdy, ale slyšela jsem, že když máte doma třeba například svalnatého krásného a pohledného manžela nebo přítele, tak se vám vždycky vybaví nejdříve on. A když se řekne slovo třeba kulturistika anebo sexy muž, tak se vám prý vybaví sexy herec. Jak to máte vy? Já tedy doma žádného muže nemám, takže opravdu nemůžu sloužit, protože vůbec nevím, co já osobně bych si představila pod slovem muž anebo sexy gentleman.

Mám ráda gentlemany.

Ale abych pravdu řekla, tak já osobně mám moc ráda gentlemany. Nikdy jsem nechápala takové muže, kteří se chovají jako hulváti a kteří jsou sprostí na ženy. A kdysi jsem znala jednoho kamaráda, který byl opravdu veliký hulvát. Absolutně nechápu, jak zrovna on mohl mít nějakou přítelkyni, se kterou vydržel prý čtyři roky. Když mi ta jeho přítelkyně říkala, že už to s tím nejde vydržet, že on je velice sprostý a agresívní, tak že ho i tak stále miluje a prý si vůbec nemůže pomoct od toho, aby ho třeba opustila. Nakonec to tedy dopadlo tak, že on se s ní rozešel.

Pánové jsou silní.

A sice kamarádka opravdu hodně brečela, ale já jsem se v duchu radovala, protože co by si počala v takovém hulvátem, který je sprostý zlý a občas jí taky dá facku? Myslím si, že tohle si žádná žena nezaslouží, aby dostávala facky od toho, koho miluje. Říkám si, že každá žena si zaslouží opravdu skvělého muže nebo alespoň takového, jaká je ona zrovna sama. Každý si zaslouží takové zacházení, jaký on sám je. Já se chovám k lidem slušně, tak to také očekávám i od mužů. A když už jsme u mužů, tak jací muži se vám líbí? Hádám, že asi nějací sympatičtí pánové. Já na tom nejsem jinak. Oceňuji u muže charizma.