Skip to content

Kde sehnat zubaře?

1 rokem ago

435 words

Problém s nedostatkem zubních lékařů se týká celé republiky. Sehnat v dnešní době zubaře je problém nejen na Moravě, ale i v Čechách. Situace není lepší ani v hlavním městě, kde by člověk očekával, že bude spousta volných lékařů na každém kroku. Bohužel starší lékaři odcházejí do důchodu a ti mladší se do praxe příliš nehrnou. Raději odchází za výdělkem do zahraničí, což ze dlouhodobý problém, který zatím nikdo nevyřešil.

zubař nástroje

Abyste zubaře nepotřebovali často, musíte se náležitě věnovat péčí o zuby. Je potřeba je pravidelně a pečlivě čistit. Jedině tak se vyhnete zubnímu plaku a kameni. To jsou totiž původci zubních kazů. Mějte na paměti že zubní kaz zpočátku nebolí a začne bolet až je pozdě. Z tohoto důvodu je také potřeba chodit na preventivní prohlídky, jenže kam, když zubaře nemáte?

Clinic+ je moderní zubní klinika s nejmodernějším vybavením, kde vám udělají všechna možná vyšetření. Vyřeší tu s vámi nejen zubní kazy a zubní náhrady, ale i rovnátka, čelistní chirurgii nebo třeba bělení zubů. Najdete tu komplexní péči o zuby a to včetně dentální hygieny, kterou by každý měl navštěvovat alespoň dvakrát ročně. Na dentální hygieně vám pečlivě vyčistí zuby přístrojem a díky tomu se sníží riziko vzniku zubních kazů.

bělení zubů

Navštívit můžete několik poboček. Jednou z nich je i Mělník https://clinicplus.cz/cenik-melnik/?lang=en, kde je také dlouhodobě problém sehnat zubaře nebo i dentální hygienistku. Zaregistrujte se ještě dnes a zajistěte si tak volné místo v zubařském křesle. Je potřeba myslet na to, že zubní ošetření nemusí být bolestivé, ale je to možné jen v případě že k lékaři přijdete včas. Čím déle budete prohlídku odkládat, tím můžou být následky horší. U zubaře nemusíte trpět, ale to záleží jen na vás a vašem přístupu k zubní péči. Pokud si budete pravidelně a pečlivě zuby čistit správnými pomůckami, nejspíš se vám budou kazy vyhýbat.