Skip to content

Video a počítače

1 rokem ago

415 words


Chápu a rozumím tomu, že jsou lidé, kteří vůbec neumí zacházet s počítačem. Tohle byl můj případ a já jsem se za to docela také styděla. Jenomže, co jsme mohla dělat? Proto jsem si řekla, že abych nebyla pro ostudu, že se přihlásím do nějakého intenzivního počítačového kurzu, abych se alespoň vyrovnala svému příteli. Protože můj příteli IT technik. Takže s počítačem a pracuje opravdu každý den. Já jsem bohužel na počítači vždycky pohořela. Protože jsem v osm let mladší než můj přítel, takže bych vlastně logicky měla zacházet s počítačem. Jenomže když jsem vyrůstala, tak my jsme byli tak chudí, že nám rodiče vůbec nechtěli pořídit počítač.

Mám doma kvalitní počítač.

Tedy ne, že by přímo nechtěl, ale oni spíš a nemohli. V té době, kdy jsem vyrůstala, tak počítače byly hodně drahé. Takže já jsem si svůj první počítač koupila, když mi bylo devatenáct let. A užívala jsem ho opravdu na základní potřeby. Potom jsem se dozvěděla, že jdou také stahovat různá videa. A abych se dozvěděla o něco více informací, tak jsem se podívala na webové stránky stahujvidea.cz, které mi doporučil můj učitel v kurzu počítačů.

Někdy je to únavné.

Byla jsem docela překvapená, co všechno na této webové stránce je, jako například reddit downloader video. A co se člověk může naučit. Je to například stahování videí z YouTube downloader, kde se dozvíte opravdu spoustu informací anebo také se naučíte postup stahování videí. A také jsem se naučila zacházet s reddit downloader video nebo jak upravovat videa anebo jak je zkracovat. A tady také pochopíte, že jsou různá videa a že dají upravit anebo zkrátit. Tohle jsem ještě sice neuměla, v poslední době už tomu začínám rozumět. Chtěla bych tomu lépe rozumět, takže se jinému a novému kurzu vůbec nebráním. A s reddit download video můžete udělat také díru do světa. Co se stát třeba influencerem?