Skip to content

Elektro automobil

1 rokem ago

380 words

Myslíte si, že určité technické vymoženosti nám lidem opravdu usnadňují život? Protože když jsem se třeba ptala svých prarodičů, tak mi řekli, že prý technika je jenom prokletí. Koukala jsem na ně s otevřenou pusou, protože jsem tomu vůbec nemohla uvěřit. Technika, že je naše prokletí? A co třeba lékařské přístroje, které třeba lidem zachraňují život? Podle mého názoru je tohle úplná blbost. Kdyby bylo na mně, tak já bych techniku, která lidem už totiž život, asi rozdávala zadarmo, protože mě technika přijde naprosto úžasná a také potřebná. Hlavně v i těch lékařských oborech.

Auta miluji!

Co byste třeba řekli na to, kdybyste neměli mobilní telefon anebo budík. Kdo by vás budil do práce anebo do školy anebo někam jinam? Myslím si, že technika je v tomhle ohledu opravdu skvělá a úžasná a mnoho lidí by se už bez ní neobešlo.  Vemte si, že v poslední době se rozmáhají opravdu skvělé automobily. Já sice nemám elektro automobil, ale mám klasické benzinové auto, ale abych se přiznala, tak já o elektromobil opravdu hodně sním. A kolikrát slyším, že elektromobily docela hodně často vzplanou a shoří. Vůbec nevím, jestli by se do toho odvážila.

Mám ráda techniku.

Sice mám ráda techniku a vše kolem, ale všechno má své meze. Proto jsem velice ráda, že existuje také elektromobil, který je skvělý a který také je bezpečný. I když ale podle mě benzinové auto je prostě auto. taková klasika, která jenom tak neomrzí.  Kolikrát si říkám, jestli by mi přítel tohle také potvrdil, že by taky bylo skvělé, kdybychom si pořídil elektromobil. Je to ještě daleko, ale uvidíme, až našetříme nějaké peníze, jestli si vůbec elektromobil také pořídíme. A vy byste si pořídili elektromomobil nebo byste také raději zůstali u klasiky? Je toho opravdu moc a všechno má své pro a proti, ale já osobně dávám vždy na kvalitu a na recenze.