Pozvánka na akci CIMIC

Dovolujeme si Vás pozvat na jedinečnou akci CIMIC, která se uskuteční dne 13. 9. 2012 v Plzni na letišti Líně (pozvánka CIMIC)V návaznosti na připravované praktické zaměstnání vybraných složek IZS a cvičení AČR proběhne v uvedený den workshop na téma: „Řešení vysoce virulentních nákaz v ČR – limity a podmínky“, který bude zařazen do celoživotního vzdělávání. Účast na akci CIMIC není zpoplatněna, v případě zájmu o účast prosíme o zaslání vyplněné návratky: přihláška (word2010), přihláška (word 97).

Co nabízíme v rámci této akce?

  • Jedinečnou příležitost prohlédnout si Mobilní hospitalizační jednotku AČR – speciální infekční polní nemocnici a seznámit se s jejími možnostmi využití – hospitalizací pacientů s onemocněními do kategorie BSL-3 ve speciálních podtlakových buňkách s personálem provádějícím veškeré úkony v celotělových přetlakových skafandrech.
  • Možnost srovnání rozsahu vykonávaných činností, technického a materiálního vybavení dvou speciálních útvarů zaměřených na detekci biologických látek v ČR – speciální mobilní průzkumné týmy AČR a civilní mobilní týmy SÚJCHBO.
  •  Ukázka technického a materiálního vybavení složek IZS pro řešení biologických hrozeb na úrovni krajů – zapojen je Plzeňský, Liberecký a Jihočeský kraj.

Těšíme se na viděnou v Plzni

za organizační výbor
Mgr. Šárka Nováková